Náš tým pro Vás připraví nezapomenutelný zážitek ve formě tematických teambuildingů a mnoha dalších aktivit!!

Mezi nejžhavější novinky, které jsme si pro Vás připravili, patří například "Al Capone – Mafia", kde se Vy i Vaši kolegové stanete pravými mafiány, kteří budou muset projít řadou testů a úkolů, kupříkladu vykrádání trezoru, zbavení se nepohodlných osob či odhalování pančované whisky. Po úspěšném průchodu vstupním rituálem Mafie a splnění úkolů se můžete těšit na večerní party s kasinem :)

V rámci dalšího špičkového teambuildingu se vydáte "Po stopách agenta Bournea", kde na Váš tým agentů čeká mnoho fyzicky, ale i logicky náročných úkolů, jako jsou například jízda na čtyřkolce, zneškodňování bomby, řešení rébusů nebo výslech. Plněním těchto úkolů budete postupně skládat dohromady střípky informací, které vás dovedou až k objevu své ztracené identity!

Vaše schopnosti a týmového ducha také prověří celodenní akce s názvem "Kdo přežije? ", kde každý tým řeší originální a zábavné úkoly a potkává se s různými pohádkovými postavami, které ho provádějí v průběhu tohoto dobrodružného příběhu. Na závěr dne doporučujeme firemní bubnování u táboráku, které perfektně zakončí tento dobrodružný den :)

Chcete podpořit rozvoj dobrých vztahů ve firmě a kooperaci zaměstnanců? Není nic lepšího než vyzkoušet naše "Teamové hry", kde na Vás čeká spousta stanovišť, na kterých Vaši zaměstnanci zdokonalí týmovou spolupráci a zároveň se navzájem více poznají. Mezi zapojené aktivity patří například airsoftová střelnice, luštění hlavolamů a rébusů, únikové hry, teamové lyže a mnoho dalších.

 

Kontaktujte nás

Kontakt

AGS Trade s.r.o.
Divize: Teambuilding-cz.cz
Krejnická 2021/1, Praha 4
IČ: 27616169
DIČ: CZ27616169

+420 777 099 099

Novinky

Přihlášení k odběru:

Teambuilding-cz.cz © 2003 - 2021 Všechna práva vyhrazena.

Firemní akce Teambuilding Paintball