MAFIE

Koncept hry:

Hra zasazená do konceptu mafiánského období 20. a 30. let 20. století Vás pohltí díky svým tematickým týmovým aktivitám. Jako členové mafiánské rodiny budete různými způsoby získávat peníze, abyste se mohli zúčastnit tajné aukce, kterou pořádá Váš kápo a zároveň zločinecká ikona, samotný Al Capone.

Průběh akce:

Chystá se velká akce a Vy s Vašimi kumpány budete hrát hlavní roli při jejím plnění. Budete muset podplácet, uniknout z vězení, prostřílet se skrze nepřátele a také prokázat, že máte dostačující mafiánské znalosti.

Každý ví, že když zklame, bude odstraněn. Prácička to nebude jen tak ledajaká, neboť bude vyžadovat veškerý um, dobrou strategii, koncentraci a hlavně bezchybnou týmovou spolupráci. S nebezpečím samozřejmě počítejte!

Jakmile vyděláte dostatečné množství peněz, budete moci své získané prostředky rozmnožit například při ruletě nebo Blackjacku. Jako grand finále vás čeká ochutnávka rumů a tajná aukce.

 

Propracovaná hra s rekvizitami a mafiánskými lotry!
 

Náročnost akce:

Program není fyzicky náročný, náročnost jednotlivých stanovišť se dají přizpůsobit poptávce klienta.

Zaměření akce:

Tento program prověří vaše schopnosti spolupracovat, vytváření strategie. Prověří také psychickou odolnost a tedy práci pod časovým presem a zároveň má funkci prohlubování důvěry.

Kontakt

AGS Trade s.r.o.
Divize: Teambuilding-cz.cz
Krejnická 2021/1, Praha 4
IČ: 27616169
DIČ: CZ27616169

+420 777 099 099

Novinky

Přihlášení k odběru:

Teambuilding-cz.cz © 2003 - 2021 Všechna práva vyhrazena.

Firemní akce Teambuilding Paintball