Teamové hry

Klasika, která neomrzí. Hledáte nápad na firemní akci, která by napomohla propojit všechny úrovně managementu a produkce? Chcete uspořádat zábavný den pro vaše zaměstnance, za účelem lepší teamové spolupráce, vzájemného seznámení, odreagování se a do toho si užít spoustu zábavy a nevšedních zážitků? I tyto zážitky a vzpomínky hrají roli v rámci vztahů na pracovišti.

Připravili jsme pro vás teamové hry, které dost možná již znáte. Tyto hry jsme ale upravili tak, aby byly zcela originální a nevšední. Hry jsou založené na teamové spolupráci, komunikaci, prohloubení vztahů a důvěry.

Koncept akce: Různá stanoviště – sportovní i vědomostní - odhalí soudržnost a schopnost spolupráce. Aktivity jsou zaměřeny na výkon, vědomosti, kreativitu nebo také schopnost rozhodování. Každý v teamu má svou roli a každý bude moci přispět tím, co mu nejvíce jde. Během aktivit se kolegové dozvědí i něco o sobě.

Průběh akce: Zprvu je podstatné rozdělit teamy tak, aby se v teamech sešli zaměstnanci z různých odvětví nebo úrovně managementu.

Tyto teamy pak budou plnit úkoly na různých stanovištích. Po splnění všech úkolů hra nekončí! Za body, který každý team získá dle výkonu na stanovištích, si team nakoupí nápovědy, které ho dovedou k pokladu. Team, který poklad najde je absolutní vítěz her.

Náročnost akce: Dle přání klienta. Spíše klademe důraz na široké spektrum dovedností než čistě jen sportovní výkony. Náročnost se tedy dá přizpůsobit.

Počet osob: 15 – 500 osob

Doba trvání: Celodenní akce včetně oběda a večeře s možností přespání

Na co se můžete těšit:

  • Klasické hry inovované a zpestřené pro nevšední zážitek.
  • teamové lyže, únikové hry, překážkové dráhy, airsoftová střelnice, lukostřelba, pétanque, hřebíky, hlavolamy, elektro koloběžky, adrenalinová věž a mnoho dalšího…
  • Teamový koncept, který vtáhne do akce téměř každého! Každý si najde své. :)
  • Propojení zaměstnanců a odstranění komunikačních bariér
  • Skvělá organizace

Kontakt

AGS Trade s.r.o.
Divize: Teambuilding-cz.cz
Krejnická 2021/1, Praha 4
IČ: 27616169
DIČ: CZ27616169

+420 777 099 099

Novinky

Přihlášení k odběru:

Teambuilding-cz.cz © 2003 - 2021 Všechna práva vyhrazena.

Firemní akce Teambuilding Paintball