Ubytování přímo na Orlíku & Hotel Orlík

Vážení klienti,

dovolujeme si vám nabídnout nevšední firemní akcí & tembuilding s ubytováním přímo na Orlické přehradě v Hotelu Orlík. Samozřejmostí je možnost pořádání našich aktivit přímo v arealu Hotelu! Ubytování nabízíme v různých cenových kategoriích dle tipu ubytování.

Hotel & ubytování

Hotel 

V hotelové budově jsou prostorné apartmány, které se skládají ze dvou i více místností, dle typu, většina s velkou terasou a sezením, s výhledem do zeleně, z některých i na Orlickou přehradu. Apartmány jsou velmi prostorné, na hotel atypické a pokud se rozhodnete ubytovat i ve více lidech, i tak bude ubytování komfortní.  WIFI zdarma v celém areálu. 

Apartmány – malé ( ložnice + obývací pokoj )  a velké (2 ložnice + obývací pokoj ), sprchový kout, vana, TV, balkon.

Vedlejší hotelová budova Garni

V této budově, vzdálené 200 m od hlavní hotelové budovy jsou pokoje, jež svým prostorovým rozložením skutečně byty připomínají a jsou vhodné pro jedince, kteří vyhledávají klidnější místo, většina je také s balkonem a s výhledem do zeleně. Ubytování zajisté ocení početnější rodiny s dětmi, skupinky lidí, ale pro klid a romantické procházky i páry. Je zde k dispozici vybavená kuchyňka s lednicí a TV.

Vily

Vily v areálu hotelového komplexu nabízejí příjemné soukromí a útěk od civilizace. Jsou dvoupatrové, prosklené, z velkých oken je nádherný výhled do panenské přírody. Každé patro má svoji terasu, na spodní terase je venkovní gril a ve vile v přízemí krb na dřevo a vybavená kuchyňka. Kapacita vil je 6 - 12 osob.
 
Vila – 4 ložnice + obývací pokoj s kuchyní, vana sprchový kout, balkon, terasa, gril,

Hotelová restaurace se slunnou terasou

Hotelová restaurace

Hotelová restaurace je vyhledávána našimi hosty pro svoji příjemnou atmosféru a širokou nabídku doprovodných služeb. Výborně se hodí pro pořádání malých i velkých firemních akcí a večírků sloužících k ucelení pracovních kolektivůa pro teambuilding. Prostředí vybízí rovněž k pořádání oslav u příležitosti narozenin, svateb, k uspořádání konferencí. Dovolujeme si Vás upozornit,  že každý víkend ve večerních hodinách Vám k potěšení a nevšednímu zážitku přináší živou hudbu náš klavírista. 

V naší restauraci si vybere opravdu každý – v nabídce jsou různé speciality, jídla moderní gastronomie, hotová jídla České kuchyně, těstoviny, marinované steaky, lahodně ochucené zeleninové saláty, denně čerstvá hotová jídla, široká škála celosvětové kuchyně při tematických týdnech jako například jsou Řecký, Asijský, Italský, Mexický, Karibský a jiné. Restaurant je především podnikem, kde se hosté cítí dobře, snoubí se zde atraktivní prostředí, skvělá jídla a dobré pití, jako například dobrá vína, skvělá Italská káva Illy  se stoprocentním servisem a to vše za velice přijatelné ceny.

Zahradní restaurace a koliba s posezením a grilem

Ohniště u zahradní restaurace s venkovním posezením, kolibou a stanem. Zajišťujeme živou hudbu a grilování.

Kontaktujte nás

Kontakt

AGS Trade s.r.o.
Divize: Teambuilding-cz.cz
Krejnická 2021/1, Praha 4
IČ: 27616169
DIČ: CZ27616169

+420 777 099 099

Novinky

Přihlášení k odběru:

Kontaktujte nás

Teambuilding-cz.cz © 2003 - 2021 Všechna práva vyhrazena.

Firemní akce Teambuilding Paintball