Action Day

 

Máte rádi adrenalin a klasické lanové aktivity jste již vyzkoušeli? Máme pro vás absolutní novinku v podobě nevšedních a hlavně adrenalinových lanových aktivit. Aktivity lze využít individuálně, ale také pro vás rádi vymyslíme teamový koncept her, který vás vyburcuje k ještě lepším výkonům :) Níže jsou vyjmenované některé aktivity, které s námi můžete zažít.

Skalní lezení

  • Jedná se o lezení na skále vysoké 18 metrů, připravíme dvě cesty, na stanovišti budou dva instruktoři. Každý klient bude mít helmu a úvazek. Dále můžeme zapůjčit lezeckou obuv - tzv. lezečky.

Slaňování

  • Je sestup pomocí lan po skále z hora dolů. Budou připraveni dvě dráhy, dva instruktoři. Výška slanění je 21 metrů, 1. slanění lehčí, 2. slanění je přes převis. Opět bude mít každý klient helmu a úvazek.

Létající Veverka

  • Je adrenalinová vysoká překážka vyvázaná v korunách stromů. Jeden klient je pomocí úvazku přichycený k lanu. Celý tým v jednu chvíli začne tahat za lana a během vteřiny je klient v korunách stromů. Jde o velice zajímavou a zábavnou týmovou aktivitu. Helma a úvazek je samozřejmostí. Jeden instruktor se stará o chod aktivity.

Vysoká lanová překážka - provazový žebřík

  • Deset metrů vysoký provazový žebřík uvázaný v korunách stromů. Klient jištěný lanem vyleze kam bude moct a poté bude spuštěn na zem. O chod se stará jeden instruktor. Helma a úvazek je samozřejmostí.

Vysoká lanová překážka -schody do nebe

  • "Schody do nebe" je lanová překážka uvázaná v korunách stromů. Klient leze po jednotlivých třmenech do patra. Patro je uděláno trámkem, odtud pokračuje dál. Dohromady jsou tři patra. Jeden instruktor, helmy a úvazky.

Vysoká lanová překážka - Krok do prázdna

  • Klient vyleze po žebříku do cca 10-15 metrů, přejde trámek vyvázaný mezi dva stromy, zazvoní na zvonek a skočí. Následuje pár metru volného pádu. Jeden instruktor, helmy a sedáky.

Lanová dráha SPEED

  • Při jízdě na kladce se kloubí adrenalin, odvaha, rychlost a zábava. Lanová dráha může být dlouhá až 130 metrů.

Kontakt

AGS Trade s.r.o.
Divize: Teambuilding-cz.cz
Krejnická 2021/1, Praha 4
IČ: 27616169
DIČ: CZ27616169

+420 777 099 099

Novinky

Přihlášení k odběru:

Teambuilding-cz.cz © 2003 - 2021 Všechna práva vyhrazena.

Firemní akce Teambuilding Paintball