Dračí lodě

Loď tvaru otevřené kánoe měří přes 12m a pojme až 20ti člennou posádku. Ta sedí po dvojicích na lavicích za sebou (10 napravo + 10 nalevo) a společně pádluje v rytmu bubeníka, který v čele posádky na špici zdobené dračí hlavou udává tempo údery do tradičního koženého bubnu. Na zádi zdobené dračím ocasem stojí kormidelník – instruktor, který s kormidlem ve tvaru velkého pádla řídí směr lodi.

Koncept akce: Pádlování na dračí lodi je nejtýmovější sportovní aktivitou! Společné 20ti členné posádky mužů a žen usedají s pádlem v ruce, aby doslova v jedné lodi a jednom dresu ukázali sílu svého týmu! Sehranost a spolupráce celé posádky převyšuje výkon jednotlivce. Úspěch v závodě nebo tréninku znamená společnou radost a oslavu! Dragonboating přináší celému týmu nové a velmi intenzivní prožitky spojené se sportovní a společenskou aktivitou v atraktivním prostředí u vody.

Průběh akce:

Samotnému pádlování na vodě předchází vždy teoretická instruktáž účastníků od školených odborníků s licencí České asociace dračích lodí na suchu a příprava lodí a sportovního vybavení.

Dle požadavků klienta lze připravit program pro libovolný počet účastníků s tím, že se posádky na lodích střídají.
Dračí loď je velmi stabilní i pro začátečníky bez předchozí zkušenosti s pádlováním, ale pro větší bezpečnost doporučujeme záchranné vesty.

Klienti/závodníci se aktivit na dračích lodích účastní na vlastní nebezpečí a deklarují, že jsou v odpovídajícím zdravotním stavu.

Náročnost akce: Středně náročné

Počet osob: 20 – 200 osob

Doba trvání: Celodenní akce včetně oběda a večeře s možností přespání

Na co se můžete těšit:

  • Krásné prostředí v centru Prahy
  • Originální zážitek
  • Teamová spolupráce
  • Závody s vyhlášením vítěze

Kontakt

AGS Trade s.r.o.
Divize: Teambuilding-cz.cz
Krejnická 2021/1, Praha 4
IČ: 27616169
DIČ: CZ27616169

+420 731 657 582

Novinky

Přihlášení k odběru:

Teambuilding-cz.cz © 2003 - 2017 Všechna práva vyhrazena.

Firemní akce Teambuilding Paintball