Army Day

1/Paintball:

Paintball je moderní, rychle se rozvíjející adrenalinový sport, který nevyžaduje jenom rychlost, sílu a fyzickou kondici. Při paintballu budete potřebovat i taktické myšlení a chladnou hlavu. Zažijete radost a euforii z výhry i zklamání, když zjistíte, jak málo někdy stačí k porážce.

Existuje nespočet variant paintballu, ale většina má jedno společné - hrají dva týmy proti sobě. Cíle se mohou lišit. Jednou musíte získat vlajku soupeře, jindy bráníte vlastní, nebo musíte eliminovat všechny protihráče. Počet hráčů v týmu je libovolný a je omezený jen velikostí hrací plochy. Hrát mohou dvě dvojice proti sobě, ale proběhly i hry, do kterých se zapojilo více než 500 hráčů na každé straně. Hra má časový limit (obvykle 10 minut, záleží ovšem na velikosti hrací plochy a počtu hráčů), takže se nemusíte bát dlouhého čekání, když dostanete zásah hned na začátku herního dne, do akce se jistě ještě mnohokrát dostanete.

2/ Vojenská technika

Obrněné vozidlo s kulometem

Obrněné vozidlo pěchoty

3/ Čtyřkolky

Původně byly čtyřkolky vyvinuty jako užitková vozítka pro hajné a lesní dělníky. Mezitím si však získaly stále větší oblibu jako prostředek pro zábavu, potěšení a zdroj adrenalinu.

4/ MiniTanky

Představujeme Vám miniTANK Tiger, který vychází z designu německého King Tigera, a díky kterému si můžete vyzkoušet, jaký je to pocit řídit tank. Díky pásům se pro Vás nerovnosti terénu stanou výzvou a ani překážky, které zastaví všechny offroady, nebudou nepřekonatelné.

MiniTANK Tiger pohání spalovací motor a jeho řízení je velmi podobné reálnému tanku, jen daleko jednodušší. Nepotřebujete žádný řidičský průkaz a řízení si mohou vyzkoušet dokonce i děti starší 10ti let. Stačí jen krátká instruktáž a tankistou řidičem se může stát každý, kdo si troufne usednout za řízení tohoto stroje. Věříme, že jste už řídili kde co, ale tank? Nyní máte jedinečnou příležitost vyzkoušet i jeho řízení. Pravda, je trochu menší než jeho reálný kolega, ale poskytne vám stejně nezapomenutelný zážitek.

Další možné rekvizity: Vrtulník/ Hammer/ Airsoftová střelnice

 

Harmonogram je závislý na počtu osob.

 

 

 


 

 


 

Videoinspirace

Kontaktujte nás

Kontakt

AGS Trade s.r.o.
Divize: Teambuilding-cz.cz
Krejnická 2021/1, Praha 4
IČ: 27616169
DIČ: CZ27616169

+420 777 099 099

Novinky

Přihlášení k odběru:

Teambuilding-cz.cz © 2003 - 2021 Všechna práva vyhrazena.

Firemní akce Teambuilding Paintball