Segway

Rádi byste prozkoumali zákoutí historického centra Prahy, ale nechce se Vám chodit po svých? Nebo toužíte po trošce adrenalinu? Obojí Vám splní projížďka na Segwayi! S touto populární dvojkolkou si užijete spoustu zábavy a to bez námahy a jediného kroku! Pokud si právě kladete otázku, zda řízení Segwaye zvládnete, nemějte obavy. Byly zaznamenány i případy, že vozítko ovládali dokonce i psi! S rozhýbáním a následnou jízdou tak nebudete mít problémy ani Vy, a vše si osvojíte během prvních pár minut.
 

V případě že nejste zrovna milovníkem památek nebo adrenalinový nadšenec, ale rádi hledáte „poklady“ i pro Vás máme zajímavý program, při kterém využijete Segway a nudit se určitě nebudete!
 

Prohánění se po kostkách, chodníku, asfaltu, Karlově mostu i Václaváku a to rychlostí až 20 km/h, je ideální doprovodnou akcí k Vašemu teambuldingu. A máte-li před sebou důležitou obchodní schůzku a rádi byste odlehčili situaci a své obchodní partnery nadchli i něčím jiným než jen Vašimi argumenty. I pro Vás jsme schopny zařídit zajímavou projížďku na Segwayi, která se Vašim partnerům nebo klientům bude líbit!

 

  • Vhodné pro všechny věkové kategorie
  • Nezávislé na počasí
  • Mobilní – přistavíme kamkoli
  • až pro 120 osob

 

 

Kontakt

AGS Trade s.r.o.
Divize: Teambuilding-cz.cz
Krejnická 2021/1, Praha 4
IČ: 27616169
DIČ: CZ27616169

+420 777 099 099

Novinky

Přihlášení k odběru:

Kontaktujte nás

Teambuilding-cz.cz © 2003 - 2021 Všechna práva vyhrazena.

Firemní akce Teambuilding Paintball