Hledání skryté identity

 

Ocitli jste se na opuštěném místě a jediné, co víte, je, že si nic nepamatujete. Ponoříte se do světa, kde každý z vás je tajný agent, který ztratil svou pravou identitu.

Koncept akce

Koncept této akce je zasazen přímo do rozsáhlých možností naší Fun Areny. Těšit se můžete na soutěže s pořádnou dávkou týmové spolupráce, adrenalinu, zábavy a vzrušení.
V této hře musíte riskovat a zapomenout na základní pravidla morálky. Proto se nebojte podplatit kohokoliv na stanovišti, když budete potřebovat nápovědu nebo nestihnete úkol splnit. Peněz, které od nás obdržíte, nikdy není dost, rozvážně tedy s nimi nakládejte.

Průběh akce

Připravíme pro vás X stanovišť (jenž budou závislé na celkovém počtu osob), na kterých zažijete drobné útržky z vašeho života.

Týmy postupně plní úkoly na jednotlivých stanovištích, které vyžadují týmového ducha, smysl pro spolupráci, odhodlanost dojít společně za cílem a určitou dávku adrenalinu a odvahy.

Cílem hry je splnit všechny úkoly na stanovištích a odhalit skrytou identitu!

Náročnost akce

Akce je středně náročná, ale díky tomu, že celou akci konzultujeme s klientem, jsme schopni náročnost zjednodušit nebo naopak..

Máme pro vás připravenou outdoor i indoor variantu!

Na co se můžete těšit indoor:

Virtual racing, taktická střelnice, únikové hry, zdolávání minového pole a zneškodnění bomby, překážková dráha s laserovým polem, bludiště, střílení z různých zbraní a mnoho dalšího.

Na co se můžete těšit outdoor:

Čyřkolky, terénní auta, skládání zbraní různých zbraní, střílení, únikové hry, zdolávání minového pole a zneškodnění bomby, překážková dráha s laserovým polem, bludiště a mnoho dalšího.

 

Kontaktujte nás

Kontakt

AGS Trade s.r.o.
Divize: Teambuilding-cz.cz
Krejnická 2021/1, Praha 4
IČ: 27616169
DIČ: CZ27616169

+420 777 099 099

Novinky

Přihlášení k odběru:

Teambuilding-cz.cz © 2003 - 2021 Všechna práva vyhrazena.

Firemní akce Teambuilding Paintball