Action day na Zámku Lednice

Zámek Lednice

 

Rekonstrukcí zámeckého hotelu Lednice se realizuje projekt č. CZ.1.11/2.1.00/02.00453 za podpory EÚ, JMK a ROP. Hotel se nachází v bezprostředním sousedství Lednického zámku, v zámeckém parku, který je centrem Lednicko-Valtického areálu. Lednicko-Valtický areál je národní kulturní památkou a byl zapsán do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Pro poznání jedinečného krajinného komplexu je hotel přirozeným výchozím bodem. Rovinatý terén je jako stvořen pro cykloturistiku, jízdy na koni, nebo v kočáře. Zdejší plavební společnost zajišťuje provoz motorových lodí, které vás dopraví k uměle zbudované zřícenině Janův hrad a i k další dominantě parku, Minaretu.

Ubytování v 4**** Hotelu Lednice:

 

Nabízíme luxusní dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové pokoje a exkluzivní apartmán s postelí s nebesy. Celková kapacita hotelu je 70 lůžek. Všechny pokoje jsou nekuřáckého typu, s TV a připojením k internetu.


Restaurant Hotelu Lednice:

Součástí hotelu je také nekuřácká restaurace vybavená venkovní zahrádkou, na které lze vychutnat kulinářské speciality ve stínu slunečníků s výhledem na klenot Jižní Moravy, zámek Lednice.


 

Zámecký sklep:

Původní Lichtenštejnský sklep se nachází přímo pod hotelem. Kapacita je až 80 osob plus prostor pro cimbálovou či jinou muziku.
Prostory jsou ideálním místem pro degustace, příjemné posezení nebo oslavy , ke kterým Vám připravíme rautové občerstvení.


 

Zámek Lednice:

 

První historická zpráva o této lokalitě pochází až z r. 1222. Již tehdy zde patrně stála gotická tvrz s dvorcem, kterou r.1249 český král Václav I. propůjčil rakouskému šlechtici Sigfriedu Sirotkovi. Koncem 13. století se držiteli celé Lednice a nedalekého Mikulova stali Liechtensteini, původem ze Štýrska, kteří postupně získali pozemkový majetek na obou stranách moravsko-rakouské hranice. Příslušníci rodu se nejčastěji uplatňovali ve vojenských službách, v renesanci pak v hospodářském podnikání. Od druhé poloviny 15.století se pak příslušníci rodu uplatňují i v nevyšších zemských úřadech. Zásadní změna postavení rodu na Moravě však nastala …

 

Kalkulace ceny:

Dovolujeme si Vám nabídnout víc než přátelskou cenu po dohodě s naším partnerem, která vychází z vašich klientských požadavků,

při využítí hotelových služeb na maximum:

 

Cena je stanovena na osobu a obsahuje:

 • Ubytování na zámku ve 4**** Hotelu Lednice na 1 noc
 • 1 x snídani formou švédských stolů
 • Prohlídka ZÁMKU LEDNICE s průvodcem v ceně 100,-Kč/os
 • Odpolední coffeebreak v ceně 150,-Kč/os
 • Oběd v Hotelu Lednice v ceně 160,-Kč/os
 • Večeři výběr z menu v ceně 140,-Kč/os
 • Vinný sklípek s degustací vín v ceně 200,-Kč/os
 • Raut pro všechny v rámci DEGUSTACE ve sklípku v ceně 200,-Kč/os
 • Živou hudbu CIMBÁLOVKU ve sklípku

Příklad ceny na osobu od 1.699,-Kč/os

 Příklad ceny pro 50 osob: 84.950,-Kč

 

ROZPOČET: Aktivit na přání &  teambuilding:

Aby byl náš teambuilding co nejzábavnější a nejefektivnější, vytvořili jsme pro vás tento následující itinerář akce. Cílem každého Teambuildingu &Firemní akce je zapojit všechny účastněné do stejných aktivit a vytvářet tak nucenou interní komunikaci mezi jednotlivými členy. Výsledkem pak je lepší komunikace s ostatními i nadřízenými. Pro to je dobré si předem odsouhlasit pracovní (teambuilding) stanoviště:

Teambuilding stanoviště:

 1. Simulátor dojení krávy
 2. Lidský stolní fotbal
 3. Bungee runing

Návrh akce:

Navrhujeme tak jako v Loučeni celý počet účastníků (50) rozdělit do několika teamu, optimální varianta je 10 teamu po 5 osobách. Rozdělení a uspořádání je dle dohody s Vámi a dle dohody s naším psychoterapeutem. Většinou spolu plní aktivity 2 TEAMY současně na jednom stanovišti. Teamy dostanou každý pracovní název např: Alpha, Bravo, Charlie, Delta atd. a celý den budou postupně procházet jednotlivé stanoviště, na kterých budou plnit předem stanovené úkoly, za které získají body. Stanoviště vzhledem k počtu účastníků navrhujeme dle seznamu I. až IV.

Bodový systém představíme podrobně ráno před začátkem akce všem účastníkům.

Výsledkem bude získat co největší počet bodů a ty proměnit za výhru, kterou si předem spolu taktéž stanovíme. Většinou jsou výsledky stavěny na nejlepší TEAM, nejlepšího jednotlivce a cena útěchy (nevyhráli, ale snažili se).

 

Ceny jednotlivých stanovišť:

 1. Simulátor dojení KRÁVY:

             Pobaví a neurazí snad nikoho: … 9.000,-Kč

 1. Lidský stolní fotbal:

      Tak tohle je ta pravá zábava pro všechny: … 15000,-Kč

 1. Bungee Runing:

          2 ks lana bungee runing: … 4.000,-Kč

 

Cena za teambuilding aktivity: 28.000,-Kč

 

Cena celkem za teambuilding s ubytováním pro 50 osob!

 • Ubytování,  snídaně, oběd, coffebreak, večeře
 • Vinný sklípek s degustací, rautem a cimbálovkou
 • Prohlídka zámku Lednice s průvodcem – okruh za 100,-Kč v ceně!
 • Vše v akční ceně 1.699,-Kč/os = 84.950,-Kč
 • Teambuilding aktivity dle dohody 28.000,-Kč
 • Ceny pro vítěze v hodnotě 5.000,-Kč (dárkové vouchery dle dohody s Moravostavem zakoupené na Slevomat.cz pro všechny soutěžící v celkové  hodnotě do 5.000,-Kč)

 

Celkem: 97.500,-Kč bez DPH = 117.999,-Kč vč.DPH

ALTERNATIVA

Zámecký Hotel Hubertus - Valtice

zámek valtice

Zámek Vlatice - Hotel Hubertus 3***

HOTEL HUBERTUS je situován v levém křídle Zámku Valtice. Město Valtice je součástí Lednicko-valtického areálu (UNESCO). Areál nabízí vynikající podmínky pro pěší turistiku i cykloturistiku, kulturní památky, skvělá jídla a vynikající vína! Zaměstnanci hotelu Vám rádi doporučí nejlepší program pro skupiny i jednotlivce a pomohou s jeho zajištěním.

V naší GALERII VÍN a v hotelovém sklípku nabízíme degustace s povídáním o víně, příjemné posezení s výhledem do zámecké zahrady je Vám k dispozici na terase hotelu.

Připojení k internetu v prostorách recepce, haly, restaurace a konferenčních místnostech prostřednictvím Wi-Fi je pro naše hosty zdarma.

Uděláme vše pro to, abyste u nás byli spokojeni, přijďte se přesvědčit!

 

 

Ubytování v Hotelu Hubertus

Hotel Hubertus má 31 dvoulůžkových pokojů, některé z nich s možností přistýlky. Celková kapacita je 62 lůžek a 25 přistýlek. Ubytování je možné ve třech katagoriích pokojů : "standard", "classic" a "apartmá". Pokoje jsou pohodlně zařízeny, každý má koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a WC. Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem. Výhled z pokojů je na zámecké nádvoří nebo přes hotelovou terasu do zámeckého parku. Nově zrekonstruované pokoje se zámeckým mobiliářem evokují atmosféru časů liechtensteinských knížat.

Našim hostům je povolen vjezd do zámeckého areálu - přímo před hotel (povolenka k vyzvednutí na recepci, stání po dobu 30 minut). Pro celodenní parkování je k dispozici bezplatné hotelové parkoviště pod hotelem.

 

Pokoje typu  STANDARD:

1 os. na pokoji - 1.100 Kč

2 os. na pokoji - 1.450 Kč  

3 os. na pokoji - 2.050,-Kč

4 os. na pokoji - 2.200,-Kč                                                                                                                                                                                                                       

Jedná se o 24 pokojů, které se nacházejí v 1. a 2. patře hotelu.
Pokoje jsou pohodlně zařízeny, každý má koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a WC.

Pokoje typu CLASSIC
1 os. na pokoji - 1.300 Kč

2 os. na pokoji - 1.600 Kč
3 os. na pokoji - 2.300 Kč

Jedná se o 6 pokojů umístněných v 1. poschodí hned nad recepcí. Jsou nově vybavené hotelovým nábytkem a televizí. Součástí pokoje je zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem a wc. Výhled z pokojů je na nádvoří Zámku Valtice a na zámeckou terasu a bylinkovou zahradu.
 
Pokoj typu STUDIO

pro 2 osoby - 1.800 Kč
další osoba + 700 Kč

Pokoj se nachází v 1.patře s pěknou vyhlídkou přes terasu do bylinkové zahrady a zámeckého parku.
Jeho 2 pokoje jsou vybaveny novým hotelovým nábytkem se 4 lůžky, plovoucí podlahou a televizí.
Součástí STUDIA je zrekonstruovaná koupelna se sprchovým koutem a wc.

Ceny za ubytování jsou včetně snídaně formou bufetu.

Ubytování je možné od 14. - 17. hodiny, po domluvě i později. V den odjezdu je nutno pokoj uvolnit do 10. hodiny.

Konference

Prostory hotelu Hubertus jsou zvlášť vhodné pro pořádání kongresů, seminářů, školení, ale i pro společenské akce, svatby (až do 80 osob). Rádi zajistíme doprovodný program. Možnost pronájmu historických prostor Zámku Valtice!

Vinný sklep

Stylový hotelový sklep má kapacitu 60 až 80 míst. Pořádáme zde řízené degustace odrůdových vín, narozeninové oslavy, firemni večírky, posezení u cimbálu... Možnost objednání občerstvení (studené mísy, teplá jídla, raut, různé speciality).

Vychutnejte si pobyt u nás plnými doušky!

 


 

 

Kontaktujte nás

Kontakt

AGS Trade s.r.o.
Divize: Teambuilding-cz.cz
Krejnická 2021/1, Praha 4
IČ: 27616169
DIČ: CZ27616169

+420 777 099 099

Novinky

Přihlášení k odběru:

Teambuilding-cz.cz © 2003 - 2021 Všechna práva vyhrazena.

Firemní akce Teambuilding Paintball