Zámecký Hotel Lednice ****

Zámecký Hotel Lednice 4****

Rekonstrukcí zámeckého hotelu Lednice se realizuje projekt č. CZ.1.11/2.1.00/02.00453 za podpory EÚ, JMK a ROP. Hotel se nachází v bezprostředním sousedství Lednického zámku, v zámeckém parku, který je centrem Lednicko-Valtického areálu. Lednicko-Valtický areál je národní kulturní památkou a byl zapsán do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Pro poznání jedinečného krajinného komplexu je hotel přirozeným výchozím bodem. Rovinatý terén je jako stvořen pro cykloturistiku, jízdy na koni, nebo v kočáře. Zdejší plavební společnost zajišťuje provoz motorových lodí, které vás dopraví k uměle zbudované zřícenině Janův hrad a i k další dominantě parku, Minaretu.

V hotelu se nachází zámecká nekuřácká cukrárna a restaurace s vynikajícím jídlem a pitím, zahrádka v zámeckém parku poskytuje příjemné posezení ve stínu slunečníků s výhledem na zámek. Pokoje hotelu jsou zcela nově stylově vybaveny, takže navozují zámeckou, jakoby empírovou atmosféru. Část pokojů má bezbariérový přístup. Nikde se nekouří.

V Lednici jsou i lázně a zaměstnanci hotelu rádi zajistí pro hotelové hosty lázeňské procedury v přírodní jodobromové vodě prováděné v moderní lázeňské budově u zámeckého parku. Zaměstnanci hotelu Vám pomohou zajistit také spoustu dalších aktivit, ať jsou již Vaše představy jakkoliv výstřední.

Pokoje 4****

Nabízíme luxusní dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové pokoje a exkluzivní apartmán s postelí s nebesy. Celková kapacita hotelu je 70 lůžek. Všechny pokoje jsou nekuřáckého typu, s TV a připojením k internetu.

Restaurant Hotelu Lednice

Součástí hotelu je také nekuřácká restaurace vybavená venkovní zahrádkou, na které lze vychutnat kulinářské speciality ve stínu slunečníků s výhledem na klenot Jižní Moravy, zámek Lednice.

Virtuální prohlídka

Kde nás najdete?

Kontaktujte nás

Kontakt

AGS Trade s.r.o.
Divize: Teambuilding-cz.cz
Krejnická 2021/1, Praha 4
IČ: 27616169
DIČ: CZ27616169

+420 777 099 099

Novinky

Přihlášení k odběru:

Kontaktujte nás

Teambuilding-cz.cz © 2003 - 2021 Všechna práva vyhrazena.

Firemní akce Teambuilding Paintball