Zámecký Hotel Hubertus *** Valtice

HOTEL HUBERTUS je situován v levém křídle Zámku Valtice. Město Valtice je součástí Lednicko-valtického areálu (UNESCO). Areál nabízí vynikající podmínky pro pěší turistiku i cykloturistiku, kulturní památky, skvělá jídla a vynikající vína! Rádi Vám doporučíme nejlepší program pro skupiny i jednotlivce a pomůžeme s jeho zajištěním.

zámek valtice

V hotelové GALERII VÍN a v hotelovém sklípku nabízíme degustace s povídáním o víně, příjemné posezení s výhledem do zámecké zahrady je Vám k dispozici na terase hotelu.

Připojení k internetu v prostorách recepce, haly, restaurace a konferenčních místnostech prostřednictvím Wi-Fi je pro hotelové hosty ZDARMA.

Ubytování v Hotelu Hubertus

Hotel Hubertus má 31 dvoulůžkových pokojů, některé z nich s možností přistýlky. Celková kapacita je 62 lůžek a 25 přistýlek. Ubytování je možné ve třech katagoriích pokojů : "standard", "classic" a "apartmá". Pokoje jsou pohodlně zařízeny, každý má koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou a WC. Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem. Výhled z pokojů je na zámecké nádvoří nebo přes hotelovou terasu do zámeckého parku. Nově zrekonstruované pokoje se zámeckým mobiliářem evokují atmosféru časů liechtensteinských knížat.

Hotelovým hostům je povolen vjezd do zámeckého areálu - přímo před hotel (povolenka k vyzvednutí na recepci, stání po dobu 30 minut). Pro celodenní parkování je k dispozici bezplatné hotelové parkoviště pod hotelem.

 

Kontaktujte nás

Kontakt

AGS Trade s.r.o.
Divize: Teambuilding-cz.cz
Krejnická 2021/1, Praha 4
IČ: 27616169
DIČ: CZ27616169

+420 777 099 099

Novinky

Přihlášení k odběru:

Kontaktujte nás

Teambuilding-cz.cz © 2003 - 2021 Všechna práva vyhrazena.

Firemní akce Teambuilding Paintball