Maxmilian Lifestyle Resort u Zámku Loučeň

Krásný čtyřhvězdičkový zámecký hotel Maxmilian Lifestyle Resort naleznete v areálu zámku Loučeň, a to v jeho bezprostřední blízkosti. Původně úřednický dům na panství Thurn-Taxisů slouží od roku 2003 jako zámecký hotel, a v roce 2007 byl rozšířen o moderní přístavbu. Celkem 126 lůžek je zde pro vás, pro váš kvalitní odpočinek v místě, kde ráno slyšíte zpěv ptáků a večer uléháte, zatímco za okny šumí koruny staletých stromů.

Zámecké ubytování

Součástí nabídky zámeckého areálu je široká škála ubytovacích možností. Zámecký hotel Maxmilián byl otevřen v roce 2003, je umístěn pod barokní terasou zámku v budově, která byla postavena v roce 1834 jako úřednický dům loučeňského panství Thurn - Taxisů. Roku 2007 byla tato historická budova doplněna moderní, vzdušnou přístavbou s dalšími pokoji, ve které se dnes nachází hotelová recepce, kongresové sály, snídaňová restaurace, bazén a sauna. Osobitý styl ubytování poskytují dobové apartmány na zámku a Domeček knížete Alexandra.

Celková kapacita ubytování na zámku Liučeň představuje 126 lůžek v následujíích typech pokojů:

  • 3 apartmány přímo na zámku - Valdštejn, Furstenberk, Taxis
  • 1 Domeček knížete Alexandra v zámeckém parku
  • 3 apartmány v historické budově Zámeckého hotelu
  • 9 dvoulůžkových pokojů v historické budově Zámeckého hotelu
  • 4 rodinné pokoje (Family Suite) v historické budově Zámeckého hotelu, se dvěma oddělenými ložnicemi a společnou koupelnou
  • 28 dvolůžkových pokojů v moderní přístavbě Zámeckého hotelu
  • 12 pokojů kategorie Standard v historické budově Zámeckého hotelu, z toho dva jednolůžkové

 

Restaurace zámeckého hotelu Maxmilián

Luxusní restaurace zámeckého hotelu Maxmilián slouží primárně ubytovaným hostům. Ve vybraných dnech se tu vaří také pro návštěvníky zámku.

O gastronomické služby   zámecké restaurace Vtipná kaše   je především ve vrcholící sezóně velký zájem, který potvrzuje její narůstající renomé. Pokud by se Vám stalo, že právě při Vaší návštěvě pochválíte pestrost menu, ale neobjevíte jediný volný stůl, doporučujeme návštěvu restaurace zámeckého hotelu Maxmilián. Obě restaurace dělí sotva 150 metrů. Nabídka v této restauraci je oproti zámecké restauraci Vtipná kaše redukována o několik položek v menu představujících klasickou českou gastronomii a naopak doplněna o adekvátní nabídku stejného počtu pokrmů z provenience mezinárodních kuchyní.

Kontaktujte nás

Kontakt

AGS Trade s.r.o.
Divize: Teambuilding-cz.cz
Krejnická 2021/1, Praha 4
IČ: 27616169
DIČ: CZ27616169

+420 777 099 099

Novinky

Přihlášení k odběru:

Kontaktujte nás

Teambuilding-cz.cz © 2003 - 2021 Všechna práva vyhrazena.

Firemní akce Teambuilding Paintball