Hotel Akademie Naháč *** u D1 v Choceradech

Hotel se nachází v překrásném prostředí Posázaví (v blízkosti oboustranného sjezdu z dálnice D1 = exit 29 - Čerčany, Chocerady) a je významným konferenčním centrem s mimořádným vybavením a příjemnou přátelskou atmosférou. Hotelový komplex nabízí vždy maximální pohostinnost, vysoký komfort v oblasti ubytování, konferenčních a stravovacích služeb a v neposlední řadě možností relaxace přímo v hotelu nebo nejbližším okolí.

Vzdálenost do Prahy zvládnete bez problémů během 15 minut. Hotel je výtečně dostupný ze všech částí České republiky.

Během rekonstrukce jsme velmi dbali na odhlučnění veškerých interiérů, aby žádná z Vašich konferenčních akcí nebyla rušena hlukem projíždějících automobilů.

Restaurace a bary

Hotelová restaurace s lobby barem nabízí kapacitu až pro 200 hostů. Celodenní provoz nabízí hostům možnost snídaní obědů i večeří.

Večerním střediskem je Bowling bar, který nabízí hostům posezení do pozdních hodin. V letních měsících je možné využít i venkovní terasu, která je propojena s venkovním sportovním zázemím.

Ubytování

 Hotel disponuje kapacitou 50 pokojů, ve kterých je možné ubytovat 101 osob na pevných lůžkách.

K dispozici je až 30 přistýlek.

K dispozici je jeden jednolůžkový bezbariérový, 43 dvoulůžkových a 2 třílůžkové pokoje. Všechny pokoje jsou typu twin (oddělené postele) a k základnímu vybavení patří TV, telefon s přímou volbou, možnost připojení k internetu, koupelna se sprchou a WC. Polovina pokojů má venkovní terasu, na které je možné v letním období posedět a čtyři pokoje jsou řešené jako podkrovní. Každé patro je vymalováno v jiných barvách, takže si každý host určitě vybere svůj oblíbený odstín.

 

Videogalerie

Kontaktujte nás

Kontakt

AGS Trade s.r.o.
Divize: Teambuilding-cz.cz
Krejnická 2021/1, Praha 4
IČ: 27616169
DIČ: CZ27616169

+420 777 099 099

Novinky

Přihlášení k odběru:

Kontaktujte nás

Teambuilding-cz.cz © 2003 - 2021 Všechna práva vyhrazena.

Firemní akce Teambuilding Paintball