Hotel na Staré Koleji v Benátkách nad Jizerou

Hotel Na Staré Koleji se nachází v klidné části města Benátky nad Jizerou.Od centra je vzdálen 10 min chůzí. Hotel Na Staré Koleji se nachází hned vedle městského zimního stadionu. Nedaleko od hotelu začíná cyklistická stezka, dráha na in-line brusle a fotbalové hřiště s umělým trávníkem pro váš turnájek ve fotbale nebo jiné sportovní aktivity.

Skvělé místo pro pořádání vašich firemních akcí jen 20 min. od Prahy po R10 směr Mladá Boleslav!

Restaurace

Restaurace je rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou část, celková kapacita je 40 osob. Pro uzavřené skupiny je k dispozici sál s kapacitou cca 50 osob. Zde se dají pořádat rodinné oslavy, svatby, rauty my však doporučujme firemní akce a firemní večírky. Hotel je skvěle koncipován jak  pro pracovní porady, školení nebo pořádnou jízdu v nedalekém Adrenalin parku Milovice, kde nabízíme více jak 100 teambuilding aktivit. Samozřejmostí je k dispozici datový projektor a WIFI připojení.

UBYTOVÁNÍ 

Klientům nabízíme ubytování až pro 50 osob v 18 pokojích (jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové). Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, sprchou, TV se širokou nabídkou satelitních programů, telefonem a WIFI připojení k internetu.

U Hotelu na Staré Koleji je pro vás pohodlné velké parkoviště schopné pojmout i autobusy. Snídani jsou podávány formou švédských stolů.

Kontaktujte nás

Kontakt

AGS Trade s.r.o.
Divize: Teambuilding-cz.cz
Krejnická 2021/1, Praha 4
IČ: 27616169
DIČ: CZ27616169

+420 777 099 099

Novinky

Přihlášení k odběru:

Kontaktujte nás

Teambuilding-cz.cz © 2003 - 2021 Všechna práva vyhrazena.

Firemní akce Teambuilding Paintball