Hotel IBIS Plzeň

Hotel IBIS Plzeň

Hotelu Ibis Plzeň, se nachází v klidné části komerční zóny Borská Pole v Plzni. Moderní a nový hotel, který je otevřen od srpna roku 2009 se nachází v lokalitě, která je v bezprostřední blízkosti podnikatelským subjektům v Plzni i Nýřanech, Západočeské Univerzitě, nákupnímu centru Borská Pole a přitom dostupná centru města. Služby doplněné příjemnou restaurací Sud&Cie a konferenčními salonky Radyně a Chlum. Skvělá dopravní dostupnost a velké parkoviště přímo u hotelu.

Ibis Hotel Plzeň poskytuje svým hostům pohodlí a komfort 130 plně klimatizovaných pokojů Ibis nové generace. Součástí všech pokojů Hotelu Ibis je koupelna se sprchovým boxem, WC, telefon s přímou volbou, WiFi připojení, LCD TV s plug&play připojením a rádiem, služba buzeni a další. Pokoje v hotelu jsou striktně rozděleny do kuřácké a nekuřácké části pro pohodový pobyt. V hotelu ibis Plzeň jsou samozřejmě připraveny i pokoje pro osoby se sníženou mobilitou.

Pokoje 

Restaurace

Bar

Konferenční místnost

Hotel IBIS jen 5 min. od nás

Moderní a nový hotel, který je otevřen od srpna roku 2009. Nachází se na okraji města v klidné části Borská pole pouhých 5 minut od našeho areálu v Plzni a přitom je dostupný i centru města. Velkou výhodou je snadná dostupnost z dálnice D5 spojující Nurnberg (DE) a Prahu
 

Kontaktujte nás

Kontakt

AGS Trade s.r.o.
Divize: Teambuilding-cz.cz
Krejnická 2021/1, Praha 4
IČ: 27616169
DIČ: CZ27616169

+420 777 099 099

Novinky

Přihlášení k odběru:

Kontaktujte nás

Teambuilding-cz.cz © 2003 - 2021 Všechna práva vyhrazena.

Firemní akce Teambuilding Paintball